Kalendár akcií
19.09.2011 10:49
—————
14.09.2011 12:28
Čo nás čaká v septembri
-
Na kolesách proti rakovine, pri Dome umenia, 6.9., 9,00 hod.
-
Deň otvorených dverí, CVČ AHOJ, 7.-8.9, 13,00 - 18,00 hod.
-
Memoriál Márie Zavarskej žiakov ZŠ a SŠ, okresné kolo, PFK Štadión 20.9., 8,30 hod.
-
Preteky In-line (na kolieskových korčuliach), pri Dome umenia, 23.9., 9,30 hod.
-
Cezpoľný beh žiakov ZŠ a SŠ, okresné kolo, Lodenica, 27.9., 8,30 hod.
-
Výchovný koncert, Fontána, I. st - 8,45 hod., II. st. - 9,50 hod., 2 kultúrne poukazy/žiak
—————
02.06.2011 11:14
Čo nás čaká v júni
-
Deň detí podľa výberu triednych učiteľov, 1. jún
-
Piešťanské hry, štadión, 2. jún
-
Plavecké preteky, kúpalisko EVA, 3.-6.r., 8. jún
-
Moravianska Venuša, atletické preteky, Moravany, 9. jún
-
Zber papiera, 6. júna
-
Dopravná výchova, 1.-2.r. ZŠ Mojmírova a 3.-4.r. Vrbové, 13. jún
-
Ochrana človeka a prírody, účelové cvičenie, 22. júna
-
Talenty, škola roka, 29. jún
—————
08.05.2011 16:47
Čo nás čaká v máji
Výlety
SND Bratislava, 9.A, 9.B, 5.A, 03.05.2011
Výlet Rakúsko, žiaci II. stupňa, 05.05.2011
Výlet Bratislava ZOO, 2.A, 2.B, 10.05.2011
Exkurzia - elektráreň J. Bohunice, 31.05.2011
Výlet Červený kameň, máj 2011
Olympiády
Slávik Slovenska - okr. kolo CVČ, 03.05.2011
Hollého pamätník - kraj. kolo, Trnav, 03.05.2011
Šport
Orientačný beh, 05.05.2011
Atletika, 19.05.2011
Basketbal malá liga - finále, 09.05.2011
Moravianska Venuša - atletika Moravany, I. st., 19.05.2011
Na bicykli bezpečne - Vrbové, 25.05.2011
Škola v prírode
Čremošné, hotel Bartoška, 15. - 20.05.2011
—————
11.04.2011 13:04
16:30 - I. stupeň
Rodičovské združenie
Dňa 19.4. sa na našej škole uskutoční rodičovské združenie.
16:30 - I. stupeň
17:00 - II. stupeň
—————
04.04.2011 13:57
Čo nás čaká v apríli
Súťaže a olympiády
- Matematická olympiáda, okresné kolo: 06.04.2011
- Biologická olympiáda, okresné kolo: 12.04.2011
- Pytagoriáda, 7. ZŠ PN: 18. a 19.04.2011
- Rétorické Drahovce: 20.04.2011
Šport
- Vybíjaná dievčatá: 05.04.2011
- Basketbalová liga, dievčatá: priebežne
Dopravná výchova
- 5.A a 5.B: 05.04.2011
Prenášanie žiab
- Striebornica: 05.04.2011
Polícia - prevencia kriminality
- 9.A a 9.B: 14.04.2011
Veľkonočné prázdniny
- 21.04. - 26.04.2011, nástup 27.04.2011
—————
10.03.2011 17:54
Čo nás čaká v marci
Súťaže a olympiády
- Hollého pamätník,
školské kolo: 03.03.2011
obvoné kolo: 10-11.03.2011 - Slávik Slovenska, školské kolo: 07.03.2011
- Olympiáda AJ, krajské kolo: 07.03.2011
- Biblická olympiáda, obvodé kolo: 16.03.2011
- Fyzikálna olympiáda, obvodné kolo: 16.03.2011
- Chemická olympiáda, obvodné kolo: 24.03.2011
Šport
- Stolný tenis-dievčatá, krajské kolo: 04.03.2011
- Hádzaná, ZŠ Mojmírova, ul.
Testovanie žiakov 9. ročníka
- Termín: 09.03.2011
Prevencia kriminality
- 8.A, 8.B, 03.03.2011
- 9A, 9B, 10.03.2011
Filmoé predstavenie, Kino I. Kraska
- 09.03.2011
—————
02.02.2011 08:28
Čo nás čaká vo februári
Súťaže a olympiády
- Dejepisná olympiáda, okresné kolo: 02.02.2011, 8:00 hod.
- Geografická olympiáda, okresné kolo, 4. ZŠ: 09.02.2011
- Biologická olympiáda: 11.02.2011
- Európa v škole, literárna sútaž: po 15.02.2011
Šport
- Stolný tenis, chlapci: 02.02.2011
- Volejbal, chlapci a dievčatá: 08., 15.02.2011
Zápis do 1. ročníka
- 04., 05.02.2011
Divadelné predstavenie v Bratislave
- žiaci 1. ročníka: 07.02.2011
Karneval 1. stupeň
- 18.02.2011, 8:00 - 11:00 hod.
—————
11.01.2011 15:41
Zápis do 1. ročníka
—————
11.01.2011 10:35
Čo nás čaká v januári
Súťaže a olympiády:
- Olympiáda AJ: 18.1.2011
- Olympiáda NJ: 20.1.2011
- Olympiáda z MAT, okresné kolo: 26.1.2011
- Šaliansky Maťko: 13.1.2011
- Stolný tenis, okresné kolo (u nás): 25.12011
ZRŠ II. stupeň: 18.1.2011, 16:30 hod.
Vydávanie vysvedčení: 28.1.2011, 4.-5. hodina
Polročné prázdniny: 31.1.2011
—————